Сайт візитка Луцьк — 1999 грн!

У вас невелика фірма, тільки почавши розвиватися, але ви хочете гідно заявити про себе в інтернеті і залучити як можна більше відвідувачів, які потім стануть клієнтами? А може бути, ви — приватна особа, бажаючи просунути свого тренера відеокурс або щось ще? Студія сайтів у Луцьку Lutskmaster пропонує вам таку послугу, як створення сайту візитки.

Створення сайту візитки Луцьк: переваги

Такий інтернет-ресурс дійсно має на меті, що сайт працює як візитка. Він невеликий по об’єму — одна або кілька сторінок. Його головна задача — привабливо, чітко і коротко представити інформацію про підприємство (сфера діяльності, особливості, інформація про товар, послуги, їх вартість) та контактні дані для зв’язку з менеджерами.

Якими ж перевагами володіє такий тип веб-сайту?

  1. Невеликий розмір, а значить, гарантується зручність інтерфейсу і лише найважливіші дані, нічого зайвого.
  2. Вартість досить невисока.
  3. Терміни розробки короткі, що дозволить швидше заявити про себе в інтернеті. В умовах сучасної конкуренції швидкість появи інформації дуже важлива.
  4. Привабливий дизайн компактної візитної картки грає життєво важливу роль.
  5. Легкість в управлінні.
  6. Можливість розширити рубрики, розділи в подальшому, модернізувати ресурс.

Всі ці плюси дають дуже серйозний перевагу в вашу сторону, і, хоча розробка сайтів луцьк та пошуковики гірше сприймають ресурси цього типу, ніж великі корпоративні, відвідувачів у вас буде більш ніж достатньо. Зробити сайт візитку означає забезпечити себе плюс до всього і зручним засобом зворотного зв’язку від клієнтів.