Закінчивши роботи зі створення сайту і провівши первинну пошукову оптимізацію має сенс подумати про підтримку сайтів Луцьк. На ньому періодично необхідно розміщувати матеріали, писати статті, завантажувати фотографії і т.д. Веб-студія «Луцьк Мастер» надає послугу для своїх клієнтів з ведення ресурсу в мережі Інтернет. Потенційному клієнту необхідно бачити актуальну і свіжу інформацію на сайті. Не можна закидати створений сайт.

Обслуговування сайту Луцьк — це перманентний процес по стеженню за працездатністю сайту і епізодичний постинг матеріалів, розміщення через адмін-панель співробітниками веб-студії. Багато хто робить сайт і зовсім не думають про інформацію на ньому. Замовляючи обслуговування сайту у нас, ви піклуєтеся про імідж фірми і бізнесу в цілому.

Один з пунктів по розвитку і просуванню сучасного сайту — це постійне оновлення інформації на ньому.
Формат надання послуги: по факту.
Клієнт 1 раз оплачує абонентський платіж в розмірі 500 гривень і після цього в кінці кожного місяця ми надсилаємо звіт про проведені роботи, кількості та вартостість. Якщо сума перевищує авансовий платіж — клієнт за актом доплачує різницю.
Якщо сума не перевищує авансовий платіж — залишок переходить на наступний місяць. Невитрачений авансовий платіж згорає в кінці року і на наступний не переходить. Тому якщо Вам чи Вашій фірмі, організації потрібна підтримка сайтів Луцьк то звертайтесь до наших фахівців. Ми завжди раді допомогти обслуговувати Ваш сайт за невеликі кошти.