Не просто сайт-бізнес, а ефективний сайт-продавець!

Корпоративний сайт є продуктивним інструментом позиціонування і просування вашого бренду, продукції і послуг в мережі інтернет. Це рішення містить у собі розділи і модулі, які не тільки повністю розкажуть про специфіку вашого бізнесу, а й допоможуть налагодити дієвий зворотній зв’язок з цільовою аудиторією.

Сайт-бізнес оптимально надає повну інформацію щодо компанії, її товари і послуги, формує позитивний імідж, можна з вигодою для себе наситити ринок власним продуктом. Зручні інтернет-сервіси дозволять проводити ефективні маркетингові дослідження і оперативно впливати на ситуацію.

Перед початком робіт фахівці вивчають бізнес-завдання, які планується досягти створенням корпоративного сайту, здійснюють аналітику конкурентного середовища. Після аналізу отриманих даних починаємо проектування і розробка сайтів Луцьк. Оскільки наші ресурси ретельно опрацьовані, повністю відповідають цілям e-commerce і завданням бізнес-клієнта, тим якісніше створений проект, тим більше трафік.

Принципи створення сайтів

У роботі ми дотримуємося принципу абсолютної прозорості наших дій. За детальним планом робіт із зазначенням вартості і термінів виконання кожного етапу, ви зможете проконтролювати кожен крок і пересвідчитися у нашому професіоналізмі.

Пакет послуг по створенню бізнес-сайту Луцьк містить формування його структури згідно з брифом, дизайн головних і внутрішніх сторінок у відповідності з фірмовим стилем, HTML-верстку з урахування кросбраузерності, встановлення і налаштування найбільш зручної системи управління SMC.

Налаштування різноманітних функціональних модулів здійснюємо з урахуванням специфіки бізнесу. Для управління структурою – розгалужений каталог товарів, статті, новини, SEO-панель. Для зручності користувачів – пошук по сайту, форма онлайн-замовлення. Наповнимо до 40 сторінок ресурсу інформацією – тексти, описи, медіафайли.

У рамках пакету надаємо гарні бонуси:

  • реєстрацію доменного імені і поштових адрес,
  • безкоштовне розміщення на нашому сервері протягом 1 року,
  • встановлення популярних лічильників статистики.

В залежності від цільової аудиторії, здійснимо реєстрацію представництва компанії у двох соціальних мережах. За бажанням можемо встановити модулі форуму, підписки або розсилки, різноманітних опитувань.

В результаті ви сформуєте власний унікальний бізнес-образ, корпоративний сайт вигідно виділить вас на фоні конкурентів, ви зменшите вартість залучення клієнтів і налагодите з ними довгострокові відносини.